INSOURCE - konference o profesionálních informačních zdrojích


Ubytování

diplomat_1_01

Hotel Diplomat**** Tel.: +420 296 559 117 Fax: +420 296 559 215 info@diplomathotel.cz

Hotel Diplomat se nachází na okraji historického centra Prahy, a je situován v příjemném prostředí diplomatické čtvrti nedaleko Pražského hradu.

Služby

  • 3 restaurace a kavárna
  • Welness Club
  • Obchody
  • Nekuřácké pokoje
  • Business service centre

Vybavení: standardní pokoje (klimatizace, Sat TV, Pay TV, minibar, fén, telefon s přímou volbou a hlasovou poštou), superior pokoje (klimatizace, Sat TV, Pay TV, minibar, fén, telefon s přímou volbou, trezor, mezinárodní zásuvky na 220V a 110V, hlasová pošta a zařízení k přípravě kávy/čaje). Všechny pokoje poskytují připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Nástup do hotelu možný od 14 hod Ukončení pobytu do 12 hod

diplomat_receptiondiplomat_hotel_roomdiplomat_hotel_room1diplomat_hotel_room2

Rezervace

Ubytování si rezervujte prostřednictvím emailu (rezervace@diplomathotel.cz), kde je třeba vyplnit jméno, datum příjezdu a odjezdu, druh pokoje, název akce (INSOURCE) a jako garanci číslo Vaší kreditní karty. Speciální ceny pokojů jsou garantovány pouze do 31.12. 2007, poté již jen v případě volných ubytovacích kapacit. Rezervace ubytování bude zaručena pouze po obdržení údajů o vaší platební kartě.

Storno podmínky

Jakákoli změna nebo zrušení ubytování musí být oznámeno do hotelu Diplomat, nikoliv organizátorovi konference. Storno rezervace je nutné provést do 24 hodin před dojezdem. V případě nedojezdu hosta účtuje hotel cenu za 1. noc.